Slider

OGRODY ZIMOWE

Ogród zimowy to pomieszczenie o specyficznym klimacie wypełnione słońcem i roślinnością. Może spełniać zróżnicowane funkcje, np. oranżerii do uprawy ciepłolubnych gatunków roślin, czy salonu wypełnionego światłem i widokiem na ogród.

Aktualnie topowym produktem Firmy Alumark są ogrody zimowe. Wyróżniają się wysoką, jakością, trwałością oraz estetyką. Pracujemy w oparciu o solidny i sprawdzony system TS. Oferowane przez nas konstrukcje aluminiowe są stabilne i trwałe, a nasi doradcy dokładają wszelkich starań, by były dobrze skomponowane z architekturą budynku, tworząc harmonijną całość. Naszym priorytetem jest staranne zaprojektowanie oraz wykonanie konstrukcji ogrodu zimowego, tak by służył on przez długi czas.

Konstrukcja ogrodu zimowego w zależności od przeznaczenia może być wykonana na bazie profili izolowanych termicznie lub w tzw. profilu „zimnym” bez przekładki termicznej. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania konstrukcja może być wyposażona w automatyczny system osłon przeciwsłonecznych.